Zamknięcie kasy w BOA!

Szanowni Klienci,

Informujemy, że w związku z nowymi regulacjami, z dniem 1 lutego 2024r. nasze Biuro Obsługi Abonenta nie będzie już przyjmować płatności gotówkowych bezpośrednio w kasie. Od tej pory wszelkie wpłaty można dokonywać za pośrednictwem banku, poczty, oraz innych autoryzowanych punktów płatniczych.

Prosimy o dokonywanie wpłat na nasze konto bankowe, które podane jest poniżej oraz na naszej stronie internetowej. Przy dokonywaniu płatności prosimy o podanie numeru faktury lub danych Abonenta na którego została zawarta umowa, abyśmy mogli prawidłowo zaksięgować Państwa płatność.
Faktury dostarczane są do Państwa drogą mailową, bądź pocztą w zależności jaka opcja została wybrana.
W ramach przypomnienia co miesiąc na drugiej strony faktury znajduje się druczek przelewowy z którego można skorzystać w banku, na poczcie i innych punktach płatności.

Dane odbiorcy:
TV-EURO-SAT Marek Gzowski w spadku
ul. Przechodnia 1
07-100 Węgrów

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej /o. Małkinia
Nr konta 79 8923 1021 0100 1467 2001 0001

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę w tej zmianie. Zapewniamy, że te nowe metody płatności są wygodne i bezpieczne, a nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.
W pozostałych sprawach Biuro Obsługi Abonenta jest do Państwa dyspozycji.

Pozostałe sprawy można w dalszym ciągu załatwiać w BOA przy ul. Leśnej 19 w Małkini Górnej, bądź telefonicznie pod numerem 22 473 02 43.

Z wyrazami szacunku,
Zespół TV-EURO-SAT